Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wpadł z ponad pół kilo amfetaminy

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Zambrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o udostępnianie i handel narkotykami. Mundurowi zabezpieczyli także ponad 600 gramów amfetaminy. 30-latek decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu.

Do zatrzymani mieszkańca Zambrowa doszło w piątek. Jak przekazuje policja z zebranego materiału operacyjnego wynikało, że mężczyzna prawdopodobnie uczestniczył w obrocie substancjami psychoaktywnymi, znaczną ich ilością. W trakcie akcji funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 600 gramów amfetaminy, co potwierdziło wstępne badanie narkotesterem. 

Mieszkaniec Zambrowa usłyszał zarzuty, a sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę