Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Ekspresowa „ósemka” zablokowana.

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło rano na drodze ekspresowej S8 Białystok-Warszawa. W okolicach Zambrowa bus uderzył w bariery energochłonne. Droga w kierunku Białegostoku była całkowicie zablokowana przez dwie godziny.

Do wypadku doszło przed godziną 7.00 – jak podała policja - tuż przed zjazdem na obwodnicę Zambrowa. Cała jezdnia drogi S8 w kierunku Białegostoku została zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Łomżę.
Dopiero przed godziną 9. policja podała informację, że ruch w kierunku Białegostoku został puszczony jednym pasem drogi.
GDDKiA informowała, że utrudnienia na ekspresowej "ósemce" mogą potrwać kilka godzin.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę