Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Potrącony na pasach

Około 18-letni chłopak trafi do szpital po tym, gdy potrącił go samochód. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przez Aleję Marszałka Józefa Piłsudskiego, w okolicy skrzyżowania z ul. Fryderyka Chopina. Prawdopodobnie potrącony nie odniósł większych obrażeń, a do szpitala został zabrany jedynie na szczegółowe badania.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. Z pierwszy informacji wynika, że gdy chłopak przechodził przez przejście dla pieszych przed nim zatrzymał się jeden samochód, a kierowca opla jadący drugim pasem Al. Piłsudskiego w kierunku skrzyżowania z Aleja Legionów, nie ustąpił mu pierwszeństwa i potrącił pieszego. 

Karetka pogotowia zabrała go do szpitala, ale prawdopodobnie odniósł większych obrażeń. Według policji całe zdarzenie może być tylko kolizją drogową. Na miejscu pracują policjanci szczegółowo wyjaśniając jego przebieg. Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaznacza, że kierowca opla jest trzeźwy. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę