Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Pijany rekordzista

Prawie trzy promile alkoholu miał w sobie 42-klatek, który w niedzielę rano został zatrzymany przez policjantów, gdy jechał volvo przez Konarzyce. Mężczyzna – mieszkaniec Braniewa – trafił do policyjnego aresztu.

To nie jedyny  nietrzeźwy, którego zatrzymali minionej doby zatrzymali policjanci z Łomży. Na ternie gminy Śniadowo w ich ręce wpadł 48-latek, który podróżował motorowerem mając w sobie prawie dwa promile alkoholu. 

Policjanci podkreślają, że 42-latek zatrzymany w Konarzycach, to wczorajszy rekordzista nietrzeźwości w województwie podlaskim. W całym województwie zatrzymano wczoraj pięciu pijanych kierowców. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę