Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Giełczyńska zamknięta dla pieszych

Główne zdjęcie
Remont ul. Giełczyńskiej

Przez dwa tygodnie nie będzie możliwości przejścia pieszych wzdłuż remontowanej ul. Giełczyńskiej od ronda Hanki Bielickiej do ul. Dwornej. Zamkniecie chodnika związane jest z przebudową wodociągu. Od dzisiaj piesi, tak jak kierowcy, muszą korzystać z objazdów.

Remont ul. Giełczyńskiej rozpoczął się 20 lutego. Wówczas zamknięto fragment ulicy od ronda Hanki Bielickiej do skrzyżowania z ul. Dworną dla ruchu samochodów, ale piesi mogli przejść pozostawionym jeszcze chodnikiem po zachodniej stronie ulicy. Teraz także on został zamknięty. Powodem jest przebudowa wodociągu biegnącego w pasie drogowym ul. Giełczyńskiej. Prace te, zgodnie z komunikatem przekazanym przez miejskich urzędników, mają potrwać do 20 marca. 
- Dojście do Starego Rynku od ul. Polowej będzie możliwe ulicą Sadową – podaje Łukasz Czech z ratusza. 

Przypomnijmy, ze drogowcy ciągle jeszcze prowadza tzw. pierwszy etap remontu ul. Giełczyńskiej. W drugim etapie utrudnienia dla mieszkańców będą jeszcze większe nić dotychczas. Ulica Giełczyńska zostanie wówczas zamknięta na całym odcinku aż do Starego Rynku, łącznie ze skrzyżowaniem z ulicą Dworną, przez które nie będzie możliwości przejazdu jak to jest jeszcze obecnie. 

Prace drogowe na Giełczyńskiej mają zostać zakończone do 30 czerwca.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę