Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Niebezpieczne skrzyżowanie

To staje się jednym z bardziej niebezpiecznych miejsc w Łomży. Na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ul. Bema zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ale są utrudnienia w ruchu.

Według policji zdarzenie to zwykła kolizja, choć uczestniczące w nim samochody są znacząco uszkodzone. Prawdopodobnie kierowca audi na skrzyżowaniu zawracał Aleją Piłsudskiego i zderzył się ze skodą, która jechała nią w kierunku skrzyżowania z Al. Legionów. Szczegółowo przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci, którzy pracują na miejscu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę