Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zablokowana droga do Ostrowi Mazowieckiej

Przez blisko pięć godziny zablokowana była droga Łomża – Ostrów Mazowiecka. W Konopkach Młodych przed Śniadowem Tir wpadł do rowu. Nikomu z ludzi nic się nie stało, ale samochód zablokował jezdnię.

Do zdarzneia doszło około południa. Tir wpadł do rowu częściowo blokując jezdnię.  Akcja wyciagania go, ze wzgledu na ciężki ładunek okazał sie znacznie trudniejsza niz poczatkowo zakładano. Dopiero po godzinie 17. policja poinformowała, że droga wojewódzka nr 677 Łomża - Ostrów Mazowiecka znowu jest przejezdna.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę