Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Zakłady bukmacherskie – 3 przykłady na to, że obstawiać można nie tylko sport

Obstawianie zakładów wzajemnych stało się ulubioną rozrywką dla wielu Polaków. Dzięki temu, iż za niewielkie pieniądze można wygrać niezłą sumę, reperującą domowy budżet lub stanowiącą atrakcyjne kieszonkowe, strony internetowe oferujące możliwość typowania wyników spotkań cieszą się zrozumiałą popularnością. Zdecydowana większość graczy obstawia zakłady sportowe, jednak sporo osób typuje zwycięzców w nieco innych konkurencjach.

Oczywiście najpierw należy założyć konto na tych stronach, które tak nietypowe zakłady bukmacherskie oferują. W co warto zagrać?

  1. Gry komputerowe

  2. Eurowizja

  3. Fame MMA

Gry komputerowe

Gry komputerowe już dawno przestały być tylko rozrywką dla znudzonej młodzieży. Rozwój gier MMO, czyli umożliwiających wspólną grę wielu osobom przez sieć spowodował powstanie profesjonalnych lig graczy. Nagrody w turniejach, nierzadko transmitowanych przez telewizję bywają większe niż w tradycyjnych sportach. Nic więc dziwnego, iż wielu bukmacherów włączyło do swej oferty możliwość typowania wyników pojedynków e-sportowych. Do najpopularniejszych gier należą League of Legends, DOTA, Starcraft oraz Overwatch. Pojedynki drużyn, reprezentujących niemal cały świat, można obstawiać zarówno podczas ich uczestnictwa w turniejach, jak i w spotkaniach ligowych.

Eurowizja

Festiwal Eurowizji corocznie przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów. Choć wszystkie piosenki znane są przed głównym konkursem, wytypowanie zwycięzcy jest bardzo trudne. Wpływ na to ma fakt, iż głosującymi na poszczególne utwory są mieszkańcy wszystkich, biorących udział w zmaganiach krajów. Bardzo często zdarza się, iż o ilości przyznanych punktów nie decyduje poziom wykonywanego utworu, ale międzynarodowe sympatie i antypatie. Dlatego jest to bardzo interesujący dla graczy festiwal – kursy bukmachera są dość wysokie, jednak szanse na trafienie niewielkie.

Fame MMA

Pomysł zorganizowania gali mieszanych sportów walki, w których uczestnikami byłyby wyłącznie same gwiazdy internetu wydawał się szalony. Niewielu wróżyło sukces temu projektowi, a jednak Fame MMA przyciągnęło i nadal przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów. Mimo, iż pierwszą gala odbyła się raptem dwa lata temu, zaplanowane na marzec pojedynki będą już szóstą odsłoną turnieju. Ze względu na fakt, że uczestnicy znani są bardziej z dokonań medialnych, ocena ich umiejętności w starciu nie należy do najłatwiejszych. Dlatego umiejętne wytypowanie „czarnego konia” którejś z walk z pewnością usatysfakcjonuje osobę, która prawidłowo obstawi zwycięzcę.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę