Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek za Śniadowem

Jedna osoba zginęła na miejscu, druga w szpitalu po przewiezieniu tam w stanie ciężkim. Za Śniadowem, na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka, samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. W wyniku wypadku śmierć poniosło dwoje młodych osób z Łomży i Wizny.

Do wypadku doszło po godzinie 21. tuż za Śniadowem. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego marki volkswagen jadąc w kierunku  Łomży miał wyprzedzać inne samochody, po czym nie zjechał na prawy pas jezdni, lecz doprowadził do zderzenia z ciężarówką, która jechała w kierunku Ostrowi Mazowieckiej.  

Osobówką podróżować miały dwie osoby. Na miejscu zginęła pasażerka volkswagena, a kierowca w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Niestety pomimo pomocy medycznej zmarł. Jak podała rano Urszula Brulińska z KMP w Łomży kierowca volkswagena miał 21 lat i był mieszkańcem gminy Wizna. Jego pasażerką była 19-letnia mieszkanka Łomży. 

Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Z jego relacji wynika, że próbował zatrzymać samochód przed zderzeniem, ale osobówka jechała wprost na niego. 

Szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają policjanci, którzy ze służbami ratunkowymi pracują na miejscu zdarzenia. Droga wojewódzka nr 677  Łomża – Ostrów Mazowiecka była zablokowana do godziny 1.30 w nocy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Ślady hamowania ciężarówki
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę