Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Karambol na drodze Łomża – Jeżewo

Pięć samochodów uczestniczy zdarzeniach drogowych, do których doszło w okolicy wsi Kapice-Lipniki, kilka kilometrów przed Jeżewem, na drodze krajowej nr 64 z Łomży. Policja podaje, że to dwie niezależne od siebie kolizje.

Do zdarzeń doszło przed godziną 14. Uczestniczy w nich pięć samochodów osobowych. Droga krajowa nr 64 jest zablokowana, ale policjanci podają, że wyznaczono objazd przez miejscowość  Kapice-Lipniki. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę