Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Duże alarmowe poszukiwania”

Główne zdjęcie
fot. GR Nadzieja

Kilkadziesiąt osób – policjantów, strażaków i poszukiwaczy z Grupy Ratowniczej Nadzieja przez kilka godzin nocą poszukiwało zaginionej młodej kobiety. Do zdarzenia doszło w Kuziach na terenie gminy Zbójna.

fot. GR Nadzieja
fot. GR Nadzieja

Akcja określana jest „duże alarmowe poszukiwania”. 

- Kobieta po kłótni rodzinnej wyszła z domu w kierunku lasu, bez telefonu – przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. 

Policjanci interwencję podjęli około godz. 18. 30, ale szybko przerodziła się z dużą akcję poszukiwawczą. Na miejsce skierowano 42 policjantów, do poszukiwań kobiety wezwano także 24 strażaków z jednostek zawodowych PSP i ochotniczych OSP, praz kilkunastu ratowników z mobilnym centrum poszukiwań z Grupa Ratownicza Nadzieja Łomża. Wykorzystywano także  karetki i pojazdy terenowe z Grupa Ratownicza Nadzieja Ostrołęka, Grupa Ratownicza Nadzieja Kolno i Grupa Ratownicza Nadzieja Myszyniec. 

„Poszukiwana osoba została odnaleziona przed godziną 23.00, po przebadaniu przez naszych ratowników przekazana do ZRM z WSPR Łomża w dobrym stanie” - podali ratownicy „Nadziei” po zakończonej akcji. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę