Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Nielegalny hazard w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. Podlaska KAS

Trzy nielegalnie działające automaty do gier hazardowych przejęli łomżyńscy celnicy. Urządzenia stały w jednym lokalu w Łomży, w którym - jak podają celnicy - zamontowany był monitoring służący do selekcji klientów.

Jak przekazuje Maciej Czarnecki z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku  funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży mieli podejrzenia, że w lokalu są urządzane nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia te okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń wyposażonych m.in. w monitoring służący do selekcji klientów funkcjonariusze zabezpieczyli 3 nielegalnie działające urządzenia do gier hazardowych.

Automaty na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej. Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu - podaje Maciej Czarnecki.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę