Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wyprowadzka z ratusza

Główne zdjęcie
Ratusz w Łomży

W najbliższy czwartek i piątek jeden miejski wydział, dwa biura i dwóch „niezależnych” inspektorów będzie przeprowadzało się z ratusza przy Starym Rynku. Nową ich siedzibą ma być biurowiec dawnego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Nowej 2. Będzie to kolejny adres w mieście, pod którym będą znajdowały się jakieś wydziały Urzędu Miejskiego.

Wyprowadzka z ratusza przy Starym Rynku do dawnego Urzędu Wojewódzkiego dotyczyć będzie pracowników Wydziału Architektury, Biura ds. Budownictwa, Biura Audytu i Kontroli, a także Inspektor Ochrony Danych oraz Inspektor ds. BHP i ppoż. Od poniedziałku 2 marca 2020 r. wszyscy oni będą przyjmowali interesantów na trzecim piętrze biurowca przy ulicy Nowej 2. 
Jak przekazuje Łukasz Czech w związku z planowanymi na czwartek i piątek (27-28 lutego) przenosinami, Wydział Architektury oraz Biuro ds. Budownictwa będą w tych dniach pracowały w ograniczonym zakresie w dotychczasowej siedzibie w Ratuszu, starając się w miarę możliwości zapewnić ciągłość pracy. 

Zatem po 21 latach od likwidacji województwa łomżyńskiego miejscy urzędnicy zasiedlają siedzibę dawnego Urzędu Wojewódzkiego. Jest to już czwarty obiekt w mieście, w którym rozlokowane będą wydziały Urzędu Miejskiej. Poza główną siedzibą przy Starym Rynku 14  znajdowały się dotychczas Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, Wydział Edukacji, oraz Wydział Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych. Pierwsze dwa zajmują pomieszczenia w budynku przy ul. Polnej16, a trzeci w kamienicy przy ul. Farnej.  

Poza budynkiem ratusza znajdują się także działające w strukturach Urzędu Miejskiego Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności – przy ul. Dwornej 23B, oraz Straż Miejska, której siedzibą jest hala targowa przy ul. Gen. W. Sikorskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę