Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja przy moście

Przez około godzinę zablokowany był przejazd przez most majora Henryka Dobrzańskiego „Hubal”. W piątkowe popołudnie zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Na szczęście nikomu z jadących w samochodach nic złego się nie stało.

Do kolizji doszło o godzinie 15.30 na ul. gen Władysława Sikorskiego około 100 metrów przed mostem majora Henryka Dobrzańskiego „Hubal”. W zdarzeniu uczestniczyły volkswagen passat i volvo. Na miejsce natychmiast przyjechały wszystkie służby ratunkowe. Z pierwszych  informacji wynika, że jednym z samochodów podróżował mężczyzna z dzieckiem, drugim kobieta. Zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego, ale na szczęście nic im nie dolega. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę