Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Łomżyńscy policjanci poszukują...

Główne zdjęcie
Zaginiony Kamil Makać (fot, KMP Łomża)

Policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego od nocy mieszkańca Łomży. Zaginiony to: Kamil Makać, lat 37, zamieszkały w Łomży. Mężczyzna ostatni raz widziany był 17 lutego 2020 r., wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 176 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótko przystrzyżone koloru blond, nos prosty, średni, uzębienie pełne, zarost przycięty - bródka

Ubrany był: w kurtkę koloru ciemnego, niebieski polar, spodnie i buty sportowe koloru szarego

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę