Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Poszukiwania 37-letniego mieszkańca Łomży

Główne zdjęcie
Strażacy w Narwi poszukują śladów zaginionego 37-latka

Policjanci, strażacy i poszukiwacze z Grupy Ratowniczej „Nadzieja” poszukują zaginionego mieszkańca Łomży. Akcja rozpoczęła się nocą, po kilku godzinach została przetrwana, a nad ranem ponownie wznowiona w okolicach mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” .

Akcja poszukiwawcza prowadzona jest nad Narwią. Rzeka sprawdzana jest z wody przez strażaków i z ziemi przez policjantów i ratowników GR Nadzieja. Do akcji wykorzystywany jest także pies tropiący. Póki co policjanci nie informują o szczegółach akcji. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży potwierdza jedynie, że trwają poszukiwania 37-letniego mieszkańca Łomży.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się po północy i była prowadzona do godziny 4. nad ranem. Po godzinie 8 rano poszukiwania wznowiono.

Foto: Strażacy w Narwi poszukują śladów zaginionego 37-latka
Foto: W nocnych poszukiwaniach zaginionego 37-latka uczestniczyli członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja. (fot. GR Nadzieja)
Foto: Poszukiwania na plaży miejskiej
Foto: Strażacy w Narwi poszukują śladów zaginionego 37-latka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę