Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zablokowana „61” z Grajewa w kierunku Szczuczyna

Przez około dwie i pół godziny zablokowana była droga krajowa na 61. Na wyjeździe z Grajewa w kierunku Szczuczyna samochód ciężarowy marki Scania wpadł w poślizg i uderzył w słup energetyczny. Na szczęście nikt z ludzi nie został poszkodowany.

Do wypadku doszło około 11.30. Przez kolejne dwie i pół godziny pracowały tu służby, aby udrożnić przejazd. Na czas blokady drgi krajowej policjanci z Grajewa wyznaczyli objazdy. Samochody osobowe mogły przejechać drogami lokalnym, a samochody ciężarowe kierowane były na DK65 i DK 58.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę