Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Wyróżnienie dla drukarni z Łomży

Drukarnia TopDruk24 z Łomży zdobyła wyróżnienie „Korona Reklamy 2020” w ramach Europejskich Targów Reklamy i Druku Rema Days 2020. Łomżyńska drukarnia znalazła się wśród najlepszych firm w Polsce w kategorii Technologia.

Organizowane od 2005 roku Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to – jak podają organizatorzy - jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. W ubiegłym tygodniu w Centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie prezentowało się blisko 800 wystawców, przedstawicieli rynku reklamowego różnych specjalności. Łomżyńska drukarnia na Targach zaprezentowała swoją najnowszą linię produktów ekologicznych. Na stoisku firmy można było znaleźć m.in.. ekologiczne notesy, teczki, wizytówki, które firma produkuje w trosce o środowisko. 
- Nasze produkty realizowane są w 100 procentach z papierów nadających się do recyklingu. Dzięki, temu nasi klienci otrzymują produkt najwyższej jakości, a jednocześnie przyjazny środowisku - tłumaczą przedstawiciele drukarni podkreślając, że udało im się połączyć nowoczesną technologię z dbałością o środowisko. 
Za to zostali docenieni zdobywając wyróżnienie „Korona Reklamy 2020”. Przedstawiciele drukarni chwala się, że to prestiżowa nagroda. Laureata wybierają czołowi przedstawiciele firm poligraficznych, reklamowych w kraju. Ich głosy decydują, kto w danym roku zasłużył na miano firmy innowacyjnej w danej kategorii. Nagroda „Korona Reklamy” przyznawana jest w czterech kategoriach: Producent upominków reklamowych, Importer upominków reklamowych, Technology, Out&InDoor.  TopDruk24 z Łomży zdobyła wyróżnienie jako jedna z trzech firm w kategorii Technologia. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę