Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jechał na haju, wpadł z koleżanką

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszało dwoje mieszkańców Łomży. Wpadli podczas kontroli volkswagena, którego kierowca jechał ulicą Wojska Polskiego bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kolejne działania policjantów i psa o imieniu Noksa doprowadziły do odnalezienia ponad 170 gramów narkotyków.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca jechał ulicą Wojska Polskiego bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Za kierownicą auta siedział 26-latek, a pasażerką samochodu była 29-letnia kobieta. W trakcie rozmowy, zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że możne znajdować się pod wpływem narkotyków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało pozytywny wynik obecności w jego organizmie kokainy. 
Okazało się, także że pasażerka auta posiadała przy sobie niewielkie ilości marihuany. W trakcie dalszych czynności, do działań skierowany został policyjny pies Noksa, specjalizujący się w wyszukiwaniu zapachów narkotyków. To on w miejscach zamieszkania młodych ludzi odnalazł ponad 170 gramów marihuany. 26-latek i 29-latka trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a mężczyzna odpowie również za ich udzielenie. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, zatrzymano mu prawo jazdy. Dalszym losem podejrzanych zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę