Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Narkotyki w Grajewie

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Ponad 1,5 kg marihuany oraz broń zabezpieczyli policjanci w Grajewie. W sprawie zarzynano dwie osoby. Sąd na wniosek śledczych zastosował wobec 32–latka tymczasowy areszt, zaś wobec 39–latka prokurator zastosował poręczenie oraz zabezpieczenie majątkowe.

Akcję grajewscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku przeprowadzili w miniony czwartek. Wkroczyli do dwóch mieszkań oraz pomieszczenia gospodarczego na terenie miasta. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkające tam osoby mogą posiadać środki odurzające. Jak przekazuje oficer prasowy policji z Grajewa w mieszkaniu i pomieszczeniu gospodarczym należącym do 39–latka policjanci zabezpieczyli ponad 160 gramów marihuany. Dodatkowo, mężczyzna posiadał w swoim mieszkaniu broń bez zezwolenia. 

W drugim z przeszukiwanych mieszkań kryminalni zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem również wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Do sprawy został zatrzymany 32–letni mieszkaniec Grajewa. To wobec niego sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Foto: fot. KPP Grajewo
Foto: fot. KPP Grajewo
Foto: fot. KPP Grajewo

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę