Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Prawie jak w horrorze

Teksańska masakra piłą mechaniczną to seria niemal kultowych horrorów amerykańskich o sadystycznym mordercy, który zabija przy pomocy piły spalinowej. I niemalże jak w filmie miało być wczoraj późnym wieczorem w podłomżyńskch Kupiskach. Wezwano policję, bo po ulicy biegał młody mężczyzna... z piłą spalinową.

Mrożące krew w żyłach zdarzenia miały rozgrywać się około godziny 21. Póki co szczegóły zdarzenia nie są znane. Policjanci potwierdzają, że interwencję podejmowali i że młody mężczyzna został zatrzymany. 
- Badanie wykazało, że miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. 
Mężczyzna została zatrzymany w policyjnej izbie dla osób zatrzymanych, gdzie trzeźwieje. Gdy już dobrze wytrzeźwiej policjanci będą prowadzić z nim dalsze czynności i szczegółowo wyjaśniać przebieg nietypowego zdarzenia. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę