Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek rowerzysty na DK 61

Ford escort uderzył w rowerzystę. Do wypadku doszło wczesnym wieczorom na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Ranny rowerzysta został natychmiast zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Wypadek wydarzył się na wysokości Sierzput Młodych, około kilometr za Janowem. Kierowca forda jechał od strony Łomży w kierunku Ostrołęki. Po uderzeniu samochód przejechał jeszcze około 40 metrów „przewożąc” rower. Rowerzysta wpadł do rowu. Został zabrany do szpitala, ale jak podaje policja na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Szczegółowy przebieg wypadku i jego okoliczności ustalają pracujący na miejscu policjanci. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę