Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Kolejne potrącenie pieszego

Główne zdjęcie
Miejsce potrącenia pieszego na ul. Sikorskiego

Starszy pan został zabrany do szpitala po potrąceniu przez samochód osobowy. Do wypadku doszło na ul. gen. Władysław Sikorskiego w okolicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. - Prawdopodobnie jeden samochód zatrzymał się przed przejściem przepuszczając pieszego, a drugi omijając uderzył w pieszego, który był na przejściu – przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. To nie jedyne zdarzenia drogowe do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Łomży. Na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Kazańską autobus komunikacji miejskiej zderzył się samochodem osobowym.

Na razie nie wiadomo czy obrażenia, których doznał pieszy są poważne. Na miejscu pracują policjanci szczegółowo wyjaśniając okoliczności zdarzenia. Woiadomo, że kierowca volkswagena polo, który potrącił pieszego jest trzeźwy. Jeden pas jezdni na ul. Sikorskiego jest wyłączony z ruchu.

To nie jedyne zdarzenia drogowe do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Łomży. Na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Kazańską autobus komunikacji miejskiej zderzył się samochodem osobowym. Prawdopodobnie kierowca opla astry skręcając w lewą stronę z Piłsudskiego w Kazańską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi, który jechał Piłsudskiego do Ronda Solidarności w kierunku Szosy Zambrowskiej. Według policji nikt z ludzi nie ucierpiał i była to tylko kolizja drogowa. 

Foto: Miejsce potrącenia pieszego na ul. Sikorskiego
Foto: Zderzenie na ul. Piłsudskiego
Foto: Zderzenie na ul. Piłsudskiego
Foto: Zderzenie na ul. Piłsudskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę