Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rura pękła

Mieszkańcy części bloków na osiedlu Górka Zawadzka nie mają wody. Przy ul. Bolesława Prusa miało dojść do uszkodzenia wodociągu. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji pracują nad usunięciem awarii. Woda ma wrócić do mieszkań za ok. trzy godziny.

Jak informuje Krzysztof Cieśliński, wiceprezes ŁSM powołując się na informacje MPWiK dopływ wody został odcięty do co najmniej 8 bloków przy ul. Bolesława Prusa i Stefana Żeromskiego. Są to bloki nr.: 10, 12, 14, 18 Prusa oraz 1, 3, 3a i 5  Żeromskiego. 
- W całej tej części miasta, nawet jeśli woda jest dostarcza do mieszkań mogą być problemy z jej jakością – dodaje wiceprezes ŁSM. - Według zapowiedzi przedstawicieli MPWiK awaria ma zostać usunięta do trzech godzin.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę