Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Audi na dachu, kierowca uciekł

Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Kierowca audi pieszo oddalił się z miejsca. - Po godzinie 12. policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z tym zdarzeniem - mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży dodając, że w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło około godziny 10.30 na drodze Jeziorko – Cydzyn na terenie gminy Piątnica. Audi na łomżyńskich numerach rejestracyjnych jechało w kierunku Cydzyna. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Audi najprawdopodobniej przy dużej prędkości zjechało z drogi na pobocze, uderzyło w przydrożne drzewo, które się przełamało, po czym samochód dachował zatrzymując się kilka metrów dalej. Gdy pierwsze jednostki ratownicze dojechały na miejsce zdarzenia nie było już kierowcy. Po wypadku uciekł pieszo. Został zatrzymany po godzinie 12.  
- Do zatrzymania doszło na terenie posesji ,na której prowadzi działalność gospodarczą - podaje Urszula Brulińska. - W chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Pierwsze badania dało wynik 0,44 miligrama alkoholi w wydychanym powietrzu (to blisko 1 promil alkoholu w organizmie - dop. red.). Trwają czynności związane z ustaleniem, czy to ten mężczyzna prowadził samochód, który dachował - mówi Brulińska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę