Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany spowodował kolizję i... odjechał

Kompletnie pijany 37-latek jadąc czarnym audi na ulicy Kazańskiej uderzył w jedno z zaparkowanych aut, po czym odjechał. Szybko został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że miał w sobie ponad 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.45. Służby informację otrzymały od świadka, który widział czarne audi uderzyło w zaparkowany na parkingu przed blokiem samochód. Kierowca wysiadł z audi i jak relacjonował zgłaszający zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu. Po chwili mężczyzna wsiadł do samochodu i odjechał. Policjanci szybko zatrzymali go. Okazało się, że za kierownicą czarnego audi siedział 37-letni mieszkaniec Łomży. Badania alkomatem wykazało, że był kompletnie pijany. Pierwszy wynik badania wskazał 1,52 miligramy alkoholu w litrze wydychanego powietrza. To przelicza się na blisko 3,2 promila alkoholu w organizmie. 

Tym samy 37-latek ustanowił wczorajszy rekord wśród pijanych kierowców. Był najbardziej pijanym z siedmiu pijanych kierowców zatrzymanych minionej doby przez policjantów w województwie podlaskim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę