Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Szukali człowieka, znaleźli narkotyki

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Ponad 36 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w Zambrowie. Do mieszkania weszli po tym jak dostali zgłoszenie, że prawdopodobnie przebywa tam osoba poszukiwana.

Poszukiwanego w mieszkaniu nie było, ale policjanci znaleźli dwie torebki foliowe z zawartością białego proszku. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to ponad 36 gramów amfetaminy. Zatrzymany do sprawy 19-latek wczoraj podejrzany usłyszał zarzut i decyzją sądu kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii stanowi, że ten, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Jeżeli osoba posiada przy sobie znaczne ilości takich substancji lub środków, wówczas kara pozbawienia wolności wyniesie od 6 miesięcy do 8 lat.
W przypadku sprawcy mniejszej wagi, sąd może orzec grzywnę, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę