Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczny pieszy

- Kobieta wtargnęła na czerwonym świetle na przejście dla pieszych bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód – to według dotychczasowych ustaleń policji przyczyna wieczornego wypadku na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Dworcową. 53-letnia piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.50. Z ustaleń policjantów wynika, że zarówno kobieta jak i kierujący samochodem dostawczym 38-letni mężczyzna byli trzeźwi. Uderzona przez samochód kobieta została zabrana do szpitala gdzie nadal przebywa.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę