Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Audi wypadło z zakrętu

O szczęściu może mówić kierowca audi, które wypadło z zakrętu w Żelechach. Samochód przejechał tuż przy płocie jednej z posesji, uderzył w bok autobusu szkolnego, po czym z dużą siłą uderzył w słup linii energetycznej, na którym się zatrzymał. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.20 w środku wsi Żelechy w gminie Piątnica. Według służb, które działają na miejscu, to kolizja drogowa bo choć straty materialne są znaczne, to nikt z ludzi nie ucierpiał. Prawdopodobnie kierowca audi jechał zbyt szybko i wyjeżdżając z ostrego zakrętu  wynoszącego ok. 90%, nie zmieścił się w drodze. Audi zjechało na prawe pobocze, kierowca odbił w przeciwną stronę  samochód uderzył w bok jadącego w przeciwnym kierunku autobusu szkolnego, odbił się o niego i znowu zjechał na prawe pobocze uderzając w przydrożny słup energetyczny. Słup się złamał, ale nie upadł na audi, które się na nim zatrzymało. 
Szczęśliwie jadący zbyt szybko młody kierowca samochodu nie odniósł obrażeń. W autobusie szkolnym nie było żadnych dzieci, a jego kierowca także ze zdarzenia wyszedł bez szwanku. 

Poza wezwanymi na miejsce ratownikami ze straży pożarnej są tam policjanci, którzy  wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia, oraz energetycy, którzy będą musieli naprawić uszkodzoną linię energetyczną. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę