Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Wietrznie i... możliwe pierwsze burze

Do niemal 50 km/h dochodziły porywy wiatru rejestrowane o poranku przez stację meteorologiczną Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Marianowie koło Piątnicy. Wiatr był tak silny, że przewrócił na samochody duży bilbord stojący przy ul. Porucznika Łagody. Tymczasem synoptycy wietrzną pogodę zapowiadają na cały dzień, ale najsilniejsze porywy wiatru mają już być za nami.

W całym województwie podlaskim w ciągu dnia zapowiadany jest wiatr umiarkowany i dość silny, przejściowo także silny, od 25 km/h do 40 km/h, a w porywach do 85 km/h.  Karolina Kierklo z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku wczoraj wydała ostrzeżenie przed silnym wiatrem, które obowiązuje dziś do godziny 20.00. 
Poza tym będzie ciepło, do +8°C. Zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, przelotne opady głównie deszczu, ale możliwy też deszcz ze śniegiem lub krupa śnieżna. Synoptycy dopuszczają nawet możliwość wystąpienia dziś lokalnych burz. 

W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu, możliwa krupa śnieżna. Temperatura minimalna od -1 do 1°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, początkowo w porywach do 75 km/h, nad ranem przejściowo słaby, południowo-zachodni. 

Jutro rano wiatr na ogół słaby, stopniowo wzmagający się do umiarkowanego, okresami dość silnego, w porywach lokalnie do 80 km/h, południowo-zachodni i zachodni. W ciągu dnia temperatura maksymalna od 2°C do 4°C, zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu, możliwa krupa śnieżna.  Możliwe także słabe lokalne burze.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę