Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych i dachowanie

Główne zdjęcie
Potrącenie na ul. Poznańskiej

Do dwóch wypadków drogowych doszło w poniedziałkowy poranek w Łomży i regionie. W Łomży na przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna. Z pierwszych informacji wynika, że pieszy doznał poważnych obrażeń i nieprzytomny został zabrany przez pogotowie do szpitala. Niestety 65-latek tam zmarł. Do szpitala trafił także kierowca osobówki, która dachowała na drodze Jedwabne – Przytuły.

Do potrącenia pieszego w Łomży doszło na ul. Poznańskiej, w okolicy stacji paliw Moya. Mężczyzna miał już schodzić z przejścia dla pieszych, gdy uderzył w niego przejeżdżający drogą citroen. Nieprfzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala, niestety pomimo udzielonej mu pomocy 65-letni poszkodowany zmarł.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godzinie 5. rano. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo, że 33-letni kierowca citroena był trzeźwy, ale nie wiadomo dlaczego nie widział mężczyzny przechodzącego przez jezdnię po oznaczonym przejściu dla pieszych. 

Policjanci wyjaśniają także okoliczności wypadku na drodze Jedwabne – Przytuły. Doszło do niego po godzinie 6.30 w okolicy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 668 z drogą do wsi Przytuły-Las. Jadący drogą wojewódzką kierowca osobówki z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i dachował. Ranny został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.  

Foto: Potrącenie na ul. Poznańskiej
Foto: Potrącenie na ul. Poznańskiej
Foto: Potrącenie na ul. Poznańskiej
Foto: Potrącenie na ul. Poznańskiej
Foto: Potrącenie na ul. Poznańskiej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę