Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wiatr zmieni pogodę

Po kilku dniach nieco chłodniejszych synoptycy zapowiadają zmianę pogody. Pierwszą tego zapowiedzią ma być wiatr, który z godziny na godzinę będzie przybierał na sile. Karolina Kierklo z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku wydała ostrzeżenie przewidując, że nad ranem w porywach może osiągać prędkość do 85 km/h.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla regionu łomżyńskiego ważne jest od godziny 2.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek do godziny 20.00 w poniedziałek. W tym czasie przewiduje się wystąpienie umiarkowanego i dość silnego, okresami także silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 85 km/h z południa i południowego zachodu. Karolina Kierklo z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku zaznacza, że najsilniejsze porywy wystąpią nad ranem.

Silny wiatr zmieni pogodę w regionie. W nocy zachmurzenie będzie stopniowo wzrastało do dużego. Nad ranem z zachodu na wschód mają przemieszczać się przelotne opady deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem. W poniedziałek przez cały dzień zachmurzenie duże, okresami przelotne opady deszczu, a nawet możliwe lokalne burze. Temperatura maksymalna wzrośnie do 8°C. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę