Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Legionów

Co najmniej cztery osoby, w tym dziecko, zostały przewiezione do szpitala po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Adama Mickiewicza i Dworcową. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło kilkanaście minut przed godziną 20. Z pierwszych informacji wynika, że kierująca hondą civic jadąc aleją Legionów od strony skrzyżowania z ul. gen. Władysława Sikorskiego w kierunku Konarzyc, prawdopodobnie chciała skręcić w lewo, w ul. Adama Mickiewicza, lub usiłowała zawrócić i doprowadziła do zderzenia z oplem, który jechał aleją Legionów od południa, w kierunku skrzyżowania z ul. Sikorskiego. 

W hondzie jechała kobieta z córką i obie zostały zabrane do szpitala. Oplem podróżować miało pięciu młodych mężczyzn. Dwóch z nich zostało zabranych do szpitala, przy czym jeden miał widoczne obrażenia głowy. Na miejscu pracują jeszcze służby ratunkowe oraz policjanci, którzy kierują ruchem. Policjanci mają także szczegółowo wyjaśnić okoliczności i przyczyny wypadku. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę