Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Bezpłatna Akademia Instalatora w Łomży – sprawdź, gdzie i kiedy

W lutym pracownicy firmy TECH Sterowniki przeprowadzą aż 4 darmowe, specjalistyczne szkolenia dla instalatorów. Jednym z miast, w których odbędzie się wydarzenie, będzie Łomża. Jeśli jesteś instalatorem, właścicielem hurtowni lub sprzedawcą elektroniki do sterowania ogrzewaniem, to zgłoś się na spotkanie. Gdzie dokładnie i kiedy odbędzie się szkolenie? Sprawdź poniżej.

ateneo.jpg

O Akademii

Akademia Instalatora to bezpłatne szkolenie, które aktualnie jest organizowane zarówno w siedzibie firmy w Wieprzu koło Andrychowa, jak i w terenie. Sama inicjatywa jest realizowana cyklicznie od kilku lat, a w samym szkoleniu udział wzięły już setki osób z branży instalacyjnej z całego kraju, a także z zagranicy. Dzięki temu, że spotkania organizowane są w różnych miejscach w kraju, to każdy chętny może wziąć w nim udział bliżej swojego miejsca zamieszkania i poznać specyfikę urządzeń do sterowania ogrzewaniem. Szkolenie asortymentowe dotyczy różnych typów sterowników do zarządzania ogrzewaniem, w tym podłogowych, grzejnikowych oraz instalacyjnych.

Na wydarzenie można się zapisać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Gdzie odbędzie się Akademia?

W lutym Akademia Instalatora jest organizowana w następujących miejscach:

  • 17.02 – Łomża, hotel Gromada, ul. Rządowa 1A, godz. 12.

  • 18.02 – Białystok, hotel 3 Trio, ul. Hurtowa 3, godz. 10.

  • 24.02 – Lublin, hotel in Between, ul. Panieńszczyzna 15P, godz. 12.

  • 25.02 – Zamość, hotel Carskie Koszary, ul. Koszary 11, godz. 10.

Podczas szkolenia odbędzie się prezentacja regulatorów pokojowych, systemów do ogrzewania podłogowego, strefowego, nowych modułów internetowych, a także sterowników instalacyjnych. W programie zaplanowano także poczęstunek oraz obiad w hotelowej restauracji. Szkolenie prowadzą doświadczeni pracownicy firmy. Jego uczestnicy na zakończenie otrzymują certyfikat, materiały drukowane oraz drobny upominek.

Ramowa agenda spotkania znajduje się na stronie:

https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Poznaj lepiej produkty firmy TECH Sterowniki

Podczas szkolenia będzie można poznać budowę i funkcjonalność sterowników do zarządzania ogrzewaniem, a także dowiedzieć więcej na temat ich działania i montażu w pomieszczeniach. Wszystkie oferowane urządzenia zostały zaprojektowane i wyprodukowane w kraju. Ścisła współpraca między projektantami urządzeń, programistami, testerami oraz pracownikami działu produkcji sprawia, że do Klienta trafia najwyższej jakości urządzenie skrojone na miarę jego potrzeb, które pozwoli mu utrzymać doskonałą temperaturę w pomieszczeniach każdego dnia, a także zredukować koszty ogrzewania.

Sterowanie ogrzewaniem dla zdrowia i oszczędności

Elektroniczne urządzenia, jakimi są sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, wpisują się w działania na rzecz ograniczenia zużycia energii i wody. Ich montaż pozwala rozsądnie gospodarować ciepłem dostarczanym przez urządzenia grzewcze do budynków i ograniczyć niepotrzebne straty energii. Właśnie dlatego warto ich instalację zaplanować jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy domu. Specjalistyczna wiedza na temat sterowników przekazywana w czasie szkolenia pozwoli dobrać rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb inwestora.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę