Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Odzyskaj pewność siebie dzięki feromonom BTB

Na świecie nie brakuje osób, które nie czują się pewnie w kontaktach z innymi. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ bycie w centrum towarzystwa nie jest potrzebą każdego człowieka, jednak nadal problematyczne może być dla nich zawieranie nowych przyjaźni i nocny flirt. Dziś, dzięki rozwojowi nauki, mamy możliwość, by zwiększyć swoją pewność siebie i zabić nieśmiałość, a są nią feromony!

Nieśmiali mężczyźni i kobiety nie mają łatwo w życiu, ponieważ obecne czasy wymagają swego rodzaju „siły przebicia”. Nie chodzi wyłącznie o zawieranie nowych znajomości i „zwabianie” partnerek/partnerów seksualnych, ponieważ owa nieśmiałość utrudnić może nawet wykonanie prostego, oficjalnego telefonu lub pracę polegającą na kontakcie z innymi, czyli znaczną większość dzisiejszych zawodów. W przypadku ludzi bojących się odezwać w grupie np. ich szef nie będzie miał sposobności dostrzec pomysłów danej osoby, a płeć przeciwna w klubie lub barze raczej nie będzie kontynuować rozmowy z kimś, kto niechętnie się odzywa. Można to wszystko zmienić, kupując feromony!

Feromony to narzędzie komunikacji między osobnikami (najczęściej) tego samego gatunku. Wśród zwierząt ich znaczenie jest największe podczas okresu godowego, ponieważ pomagają wytropić i zwabić partnera. Są substancjami bezwonnymi, jednak odbierane są przez zmysł węchu oraz narząd nosowo-lemieszowy (VNO). U ludzi ich działanie przestało być istotne przez wpływ ewolucji, jednak specjaliści stworzyli syntetyczne, mocniejsze specyfiki. VNO stymuluje mózg pod wpływem różnych rodzajów syntetyków i powoduje poszczególne reakcje, na przykład zwiększa popęd seksualny, wzmaga zaufanie, poprawia pewność siebie.

Dlaczego feromony BTB to dobry wybór?

Wszystkie feromony na rynku posiadają jeden bardzo ważny wyznacznik, czyli stężenie. Im jest ono większe, tym lepsza jest efektywność danego preparatu. Z tego powodu feromony marki BTB są tak rozchwytywane. Są to silne koncentraty, dlatego niewielka buteleczka potrafi starczyć na długi czas regularnego stosowania. Za skuteczność odpowiada idealnie dopracowany skład. Zarówno te przeznaczone dla mężczyzn, jak i kobiet znacznie wzmagają pewność siebie. Oczywiście, nie zmieniają one osobowości użytkownika, ale działają na jego podświadomość i pozwala przełamać pewne bariery.

Jakie feromony znajdują się w produktach BTB?

Feromony BTB dla mężczyzn są bogate w androstadienon, który zwiększa podniecenie u kobiet, a także mobilizuje je do działania. Androstenol natomiast zachęca do kontaktu. Androsteron podkreśla męskość, a więc jednocześnie buduje respekt u innych mężczyzn, przy tym wzmaga poczucie bezpieczeństwa u płci pięknej. Z kolei androstenon zwiększa pewność siebie i pozwala zdominować otoczenie.

Feromony BTB dla kobiet w swoim składzie również posiadają androstenol, który powoduje chęć kontaktu, a androstadienon buduje pewność siebie. Kopuliny to substancje zwiększające atrakcyjność (pod kątem seksualnym), a estratetraenol poprawia nastrój użytkowniczki i otoczenia, a przy tym potęguje podniecenie seksualne.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę