Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Uwaga - może być ślisko

Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed oblodzeniem jakie nocą i jutro o poranku może występować na drogach i chodnikach.

Ostrzeżenia meteorologiczne dotyczą całej północno-wschodniej Polski. W regionie łomżyńskim ostrzeżenie ważne jest od godz. 22:00 dnia 06.02.2020 do godz. 09:00 dnia 07.02.2020. W tym czasie synoptyk Wiesław Winnicki prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. 
Jeszcze na początku nocy w regionie mogą występować  zanikające przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Nocą temperatura minimalna ma spaść od -4°C do -6°C, a temperatura gruntu nawet do -7°C powodując oblodzenia mokrych nawierzchni dróg i chodników. Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska synoptyk określa na 80%.

W piątek w regionie prognozowane jest zachmurzenie małe i umiarkowane, a miejscami bezchmurnie. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę