Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Może być ślisko

Synoptycy ostrzegają przed oblodzeniem jakie nocą może wystąpić w rejonie Łomży. Temperatura minimalna spadnie przy gruncie do -6°C powodując zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, które mogą pojawić się wieczorem.

Maciej Maciejewski, dyżurny synoptyk Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku, który wydał serię ostrzeżeń o oblodzeniach dla województwa podlaskiego, dla Łomży i powiatów łomżyńskiego i zambrowskiego czas ważność określił od godz. 23:00 dnia 04.02.2020 do godz. 09:00 dnia 05.02.2020, a dla kolneńskiego i grajewskiego od godz. 21:00 dnia 04.02.2020. o godz. 09:00 dnia 05.02.2020.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określił na 80% i nadał mu pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. 

Synoptycy prognozuje nocą temperaturę minimalną przy gruncie od -6°C. Jutro w regionie będzie chłodno - temperatura maksymalna ma wynieść od -1°C do 1°C.  Zapowiadane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a lokalnie przelotne opady śniegu. Odczucie zimna potęgował będzie wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków północnych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę