Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pijany głąb w BMW

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie i orzeczony przez sąd dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych miał 30-latek, który w nocy z soboty na niedzielę jeździł BMW po Łomży. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów tuż po północy. Nadal trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań.

30-latek był najbardziej pijanym z 11 nietrzeźwych kierowców, których minionej doby zatrzymali policjanci w całym województwie podlaskim. Pomimo częstych kontroli i surowych kar grążących pijanym kierowcom ciągle po drogach regionu jeździ ich bardzo wielu.  W ubiegłym roku policjanci  z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 232 nietrzeźwych kierujących. Było to o 71 więcej niż w 2018 roku. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę