Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koperty życia dla seniorów z Piątnicy

To pozornie plastikowa koperta, ale w rzeczywistości to koperta szczególna, która może uratować komuś życie. Koperty życia trafią do seniorów i osób samotnych Gminy Piątnica. W środku znajdą się wszystkie informacje, które mogą się przydać ratownikom medycznym, gdyby właściciel koperty był nieprzytomny.

Monika Orłowska-Laskowska, z Urzędu Gminy Piątnica przekazuje, że akcja skierowana jest do osób przewlekle chorych, starszych, samotnych. Polega na umieszczeniu w specjalnie przygotowanych kopertach najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych, danych osobowych, w tym nr pesel. Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce, czyli miejscu, które jest prawie w każdym domu i zarazem jest łatwo dostępne.

Po koperty życia osoby od 60. roku życia mogą się zgłaszać do Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Stawiskowskiej 10 w Piątnicy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę