Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Łomża z nowym rekordem wysokości wygranej – 29 007 416,40 zł! To ósma najwyższa wygrana w Lotto!

Główne zdjęcie
Szczęśliwa kolektura LOTTO w Łomży

Narastająca od 31 grudnia 2019 roku kumulacja w Lotto została rozbita 30 stycznia 2020 roku. Zwycięzca wygrał aż 29 milionów 7 tysięcy 416 złotych i 40 groszy! Ów szczęśliwiec zagrał w punkcie LOTTO przy Alei Legionów 2B w Łomży. By trafić na listę Lottomilionerów wystarczył jeden zakład na chybił trafił i jak zawsze niezbędne w takich sytuacjach szczęście.

Oto wylosowana wczoraj „szóstka”: 4, 14, 28, 40, 45, 49.

Kolektura LOTTO przy ul. Alei Legionów 2B w Łomży to wyjątkowo szczęśliwy punkt dla graczy. Obie odnotowane w Łomży „szóstki” powyżej miliona złotych padły właśnie w tym punkcie. Pierwsza 2 lutego 2019 roku (6 570 451,50 zł), a druga, warta ponad 29 mln zł, właśnie wczoraj. Dodajmy, że czwartkowa „szóstka” to 8. najwyższa wygrana w historii gry Lotto. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę