Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Ciepły i mokry weekend lutego

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni (źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl)

Pogoda od dłuższego czasu stale nas zaskakuje. W ten weekend też będzie inaczej niż „norma” Synoptycy zapowiadają zapowiadają opady deszczu i temperaturę prawie wiosenną. Dziś tremometry w Łomży mają pokazać 7°C, w sobotę 9°C, a w niedzielę 8°C.

W piątek w całym regionie zapowiadane jest zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami i okresami opady deszczu. Temperatura ma rosnąc i po południu w mieście powinna wynosić 7°C. Wiatr początkowo słaby, południowy, później wzmagający się do umiarkowanego, w porywach do 60 km/h, skręcający na kierunki zachodnie.
W nocy wiatr nadal umiarkowany okresami porywisty, z kierunków zachodnich, zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami i okresami opady deszczu. Temperatura spadnie do 4°C. 
W sobotę podobnie - zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, okresami opady deszczu, tylko jeszcze trochę cieplej. Temperatura maksymalna ma wzrosnąć do 9°C. 
Wysoka temperatura miałaby utrzymać się także przez całą noc z soboty na niedzielę i w niedzielny poranek, a przed południem miałaby zacząć powoli spadać. Przez całą niedzielę spodziewane jest zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami i okresami opady deszczu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę