Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łóżko domek - pomysłowe inspiracje do pokoju dla chłopca

Jest to bez wątpienia jeden z większych dylematów, jak urządzić pokój dla chłopca. Zasadniczo urządzanie pokoju dla dziecka to spore wyzwanie. Na współczesnym rynku jednakże mamy szeroki dostęp do bardzo wielu zróżnicowanych elementów. Istotnym elementem staje się pomysł oraz odpowiedni budżet. Mówiąc o właściwym, gustownym i trafionym urządzeniu pokoju dla chłopca, należy więcej uwagi skupić na ofercie sklepu Teddyroom.

W tym sklepie można zakupić takie elementy jak:

- krzesła,

- stoliki,

- łóżka,

- materace.

W głównej mierze jest to oferta, w której główną role odgrywają meble do pokoju dziecięcego. W odniesieniu do każdego elementu należy podkreślić wysoką jakość. Niemniej jednak w sposób szczególny należy także zwrócić uwagę na taki element oferty, jakim są łóżka domki. To nowość na rynku, która jednakże idealnie zgrywa się z oczekiwaniami współczesnych klientów. Te meble na pewno są idealnym pomysłem na aranżację pokoju dla chłopca.

Czym są łóżka domki?

Można powiedzieć, że łóżko domek to idealne połączenie miejsca przeznaczonego do spania, do zabawy oraz do nauki. Łóżka oferowane przez firmę Teddyroom to meble bardzo wytrzymałe, estetyczne, trwałe i zarazem także funkcjonalne. Można je zakupić w wielu różnych rozmiarach, ale największym wzięciem cieszą się łóżka w rozmiarach 160x80 oraz 140x70 cm. Łóżka te wykonywane są z naturalnego drewna o bardzo wysokiej jakości.

Klienci mogą zakupić je w bardzo różnych kolorach. Największym wzięciem cieszą się łóżka domki w barwie naturalnego drewna, aczkolwiek bardzo popularne są także łóżka białe, niebieskie czy też różowe. Produkowane są także łóżka z różnymi opcjami. Można zakupić łóżeczko dla dziecka z barierkami zabezpieczającymi, bez owych barierek jak również ze specjalnymi szufladami, w których można umieścić różne przedmioty. Łóżka domki są produkowane z użyciem materiałów bezpiecznych dla dziecka. Nie są to żadne toksyczne lakiery, farby ani inne substancje.

Oferta materacy

Żadne łóżko dziecięce nie spełniałoby swojej roli, jeśli nie byłoby wyposażone w odpowiedni materac. W firmie Teddyroom mamy do czynienia z ofertą bardzo wytrzymałych, wygodnych i bezpiecznych materacy.

Są one wykonywane, jako:

- materace piankowe,

- materace piankowo- kokosowe,

- materace strefowe.

Są to materace wykonywane z wytrzymałej i elastycznej pianki poliuretanowej o bardzo dużej sprężystości. Materace posiadają powierzchnię użytkową z obu stron, co ma bardzo praktyczne zastosowanie. Podobnie jak same łóżka, także owe materace znajdują się w rozmiarach 160x80 oraz 140x70 cm. Materace są nie tylko estetyczne i wygodne, ale także są bardzo bezpieczne. Posiadają także specjalny atest OKO-TEX100, który jest potwierdzeniem owego bezpieczeństwa. Doskonale podpierają one kręgosłup dziecka w trakcie snu, dzięki czemu zapewniają mu zdrowy sen i zdrowy rozwój.

Wszelkie akcesoria do pokoju dziecięcego muszą spełniać określone wymagania. Powinny być bezpieczne i trwałe. Łóżka domki oferowane przez Teddyroom to produkty odznaczające się bardzo wysoką jakością. Poza tym również są to produkty, co, do których odnosi się bardzo atrakcyjna cena, co także nie może umknąć uwadze żadnego z klientów.

Łóżka domki cieszą się powodzeniem zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Z uwagi na to, że w magazynie znajduje się odpowiednia ilość egzemplarzy, czas oczekiwania na dostawę mebla pod wskazany adres nie jest długi. Łóżko domek to idealne rozwiązanie, jeżeli komuś zależy na nietuzinkowym, niestandardowym, a zarazem także na praktycznym urządzeniu pokoju dla dziecka. To rozwiązanie, które cieszy dzieci, które równocześnie też cieszy rodziców, a więc jest to rozwiązanie idealne dla pokoju dziecięcego.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę