Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na drodze Jedwabne - Przytuły

Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, gdy jadący drogą Jedwabne – Przytuły samochód osobowy marki fiat palio wypał z drogi i dachował. Na szczęście poszkodowany nie odniósł większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło  kwadrans po godzinie 7. w miejscowości Przytuły Kolonia. Policjanci ustalają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia, ale z pierwszych informacji wynika, że kierowca fiata prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na jezdni. Na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, który zjechał na pobocze, a następnie do rowu, gdzie dachował.
Przez blisko dwie godziny ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę