Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Kandydatki na Miss

Nazwiska 34 finalistek tegorocznych wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej podali organizatorzy konkursu. Wybrane w castingu dziewczyny pochodzą z całego regionu – od Ostowi Mazowieckiej i Ostrołęki po Grajewo. Z samej Łomży w obu konkursach jest 14 młodych i pięknych dziewcząt.

finalistki Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020
finalistki Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020
finalistki Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020
finalistki Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020

Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej to regionalna eliminacja największego, krajowego konkursu piękności - Miss Polski. Jak przekazują organizatorzy, wybór w tym roku był wyjątkowo trudny, bo na castingi zgłosiła się rekordowa liczba kandydatek. Z tego względu zdecydowano się na zwiększenie liczba finalistek z 15 do 17 w każdym z konkursów. 
- Wszystkim kandydatkom, które wzięły udział w tegorocznym castingu dziękujemy za poświęcony czas oraz mnóstwo dobrej energii, którą ze sobą do nas przyniosłyście. Wybór nie był łatwy. Dla nas każda z Was była wyjątkowa – mówi Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka wyborów.

Wybory najpiękniejszych odbędą się 25 kwietnia. Nim kandydatki wyjdą na scenę podczas gali, którą poprowadzić mają Kamila Świerc Miss Polski 2016 oraz podróżnik Bartek Osumek, czeka je sporo pracy. 
- Kandydatki, nie będą się nudzić. Czeka na nie mnóstwo zajęć, sesji zdjęciowych, warsztatów, różnego rodzaju akcji charytatywnych oraz promocyjnych, ale przede wszystkim dużo dobrej zabawy oraz szansa na udział w narodowym konkursie Miss Polski – przekazują organizatorzy konkursu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę