Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Oszukują z SMS-ami

Główne zdjęcie
Fałszywy SMS wzywający do spłaty rzekomego zadłużenia wobec Fiskusa. Klikniecie w link może być niebezpieczne - ostrzega KAS.

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku ostrzega przed fałszywymi SMS-ami z informacją o zadłużeniu na indywidualnym rachunku podatkowym, tzw. mikrorachunku podatkowym. - Wiadomości tego typu są fałszywe i zawierają link, który może być niebezpieczny – podkreśla Radosław Hancewicz z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Hancewicz, prezentując jednego z rozsyłanych przez oszustów  fałszywych SMS-ów, podkreśla, że Krajowa Administracja skarbowa nie jest nadawcą tych wiadomości. - Otwieranie linków zamieszczonych w takich wiadomościach oraz wysyłanie odpowiedzi do nadawcy może spowodować przekazanie danych nieuprawnionym osobom – ostrzega rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę