Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie synoptyków: Opady marznące

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega prze marznącymi opadami, które mogą występować na obszarze całego województwa. - Prognozuje się miejscami wystąpienie opadów mżawki, deszczu ze śniegiem lub deszczu, marznących powodujących gołoledź – napisał synoptyk w ostrzeżeniu, nadając pierwszy stopień zagrożenia.

Dziś do godziny 16. prawdopodobieństwo wystąpienia opadów marznących synoptyk określił na 80%.
Później nieco ma się poprawić. Od godz. 19. do godziny 10. jutro synoptyk prognozuje miejscami wystąpienie słabych opadów marznącej mżawki, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu, powodujących śliskość. Tym razem prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska Wiesław Winnicki określił na 70%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę