Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Potrącenie w Kupiskach Nowych

W sobotę, po godz. 18., na drodze wojewódzkiej 645 w Kupiskach Nowych doszło do potrącenia mężczyzny. Poszkodowany trafił do łomżyńskiego szpitala.

Kierujący Passatem potrącił meżczyznę prawdopodobnie na skrzyzowaniu drogi wojewódzkiej 645 z dogą na Bożenicę w Kupiskach Nowych. Dokładny przebieg zdarzenia ustalają policjanci, gdyż po przybyciu służb, auto z pobitą przednią szybą stało w nienaturalnym miejscu. Ślady krwi były na chodniku i krawężniku oddalone o kilka metrów od auta. 

Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

W podobnym czasie miało miejsce kolejne potrącenie na tej samej drodze w Kuziach. Tam kierująca potrąciła pijanego rowerzystę. Ze wstępnych informacji wynika, że nie doznał on większych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę