Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny raz przeszukają okolice Starego Bożejewa

Główne zdjęcie
fot. GR Nadzieja

Kilkadziesiąt osób, policjanci, strażacy, przedstawiciele Grupy Ratowniczej „Nadzieja” od rana ponownie sprawdzają tereny w pobliżu Starego Bożejewa w poszukiwaniu zaginionego 47-latka. Mężczyzna ostatni raz widziany był 28 grudnia. O tamtej pory słuch o nim zaginął.

fot. GR Nadzieja
fot. GR Nadzieja
Zaginiony Piotr Lipiński (fot. KMP Łomża)
Zaginiony Piotr Lipiński (fot. KMP Łomża)

Poszukiwania koordynowane są z mobilnego centrum poszukiwań GR, a prowadzone  są między innymi przy użyciu trackerów i specjalistycznych map satelitarnych. Teren poszukiwań obejmuje kilkaset hektarów znajdujących się w trudnym, podmokłym rejonie.

Przypomnijmy. Z posiadanych informacji wynika, że mężczyzna ostatni raz widziany był 28 grudnia 2019 roku. Informację o zaginięciu 47-latka policjanci otrzymali 30 grudnia po godzinie 16:00. Od momentu zawiadomienia, prowadzone są intensywne czynności mające na celu odnalezienie osoby zaginionej. Policjanci na bieżąco sprawdzają i weryfikują informacje przekazywane przez rodzinę i mieszkańców. Skrupulatnie weryfikują także wszystkie inne uzyskane w tej sprawie sygnały. Do tej pory kilkukrotnie przeszukano tereny w okolicy Starego Bożejewa, a także pobliskich miejscowości. Sprawdzono drogi dojazdowe, pola, zagajniki, tereny podmokłe. Przeszukano także znajdujące się na jednej z posesji zbiorniki wodne. Po zgłoszeniu zaginięcia, w poszukiwaniach terenowych uczestniczyło ponad 60 osób. Byli to między innymi policjanci, strażacy oraz mieszkańcy okolicznych wsi. 

Po uzyskaniu zgody rodziny na publikację wizerunku osoby zaginionej, policjanci opublikowali komunikat w internecie o poszukiwaniach.

Zaginiony to: PIOTR LIPIŃSKI, lat 47 zam. Stare Bożejewo gm. Wizna
Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła sylwetka., włosy krótkie uczesane na lewą stronę, oczy szare, nos prosty, uszy przylegające
Znaki szczególne: braki w uzębieniu
Ubrany był w: (prawdopodobnie) szaroczarny sweter z kolorowymi pasami po środku, spodnie jeansowe, buty typu trapery, czarną czapkę i kurtkę

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę