Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Bomba na budowie Via Baltica

Pracownicy budujący drogę ekspresową S61 w okolicy Śniadowa znaleźli niewybuch. To najprawdopodobniej to bomba lotnicza z czasów II wojny światowej.

W związku z akcją saperów ewakuowanych zostało około 20 pracowników budowy drogi i o ewakuacji ma zostać poinformowanych około 50 osób mieszkających w domach znajdujących się najbliżej odkrycia bomby. 

Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży na miejscu jest odpowiedzialny za zarządzanie kryzysowe przedstawiciel UG w Śniadowie.
- Policjanci zabezpieczający akcję saperów, na czas podjęcia niewybuchu zablokują czasowo ruch na drodze relacji Śniadowo – Szabły – podaje.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę