Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Nożownik na Nowogrodzkiej

Główne zdjęcie
Interwencja policji i pogotowia w miejscu zdarzenia.

Mężczyzna ugodził nożem drugiego i uciekł. Do zdarzenia doszło wczoraj przed wieczorem w Łomży. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia, której załoga udzielała pomocy poszkodowanemu, a w pogoń za sprawcą ruszyli policjanci. Nożownik szybko został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wczoraj około 16.30 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym uszkodzenia ciała.  Jak wynikało z ich wstępnych ustaleń, w trakcie spożywania alkoholu w jednym z mieszkań na terenie miasta wywiązała się sprzeczka pomiędzy dwoma mężczyznami, w wyniku której doszło do zranienia nożem w nogę jednego z mężczyzn. Drugi uciekł z miejsca zdarzenia, szybko został zatrzymany jednak przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę